پرش لینک ها

پرداخت به صورت آنلاین

شما می توانید هزینه رزرو اتاق یا سوئیت های هتل نارنجستان را به صورت آنلاین پرداخت نمایید … در صورتیکه یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب را داشته باشید، و رمز دوم این کارت را نیز در اختیار داشته باشید، به راحتی می توانید هزینه رزرو خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. راحتی و امنیت این نوع پرداخت باعث شده تا امروزه بسیاری از مشتریان از این روش استقبال کنند. اگر شما کارت بانکی عضو شتاب در دست دارید همین اکنون می توانید از طریق لینک زیر برای رزرو اقدام کنید.

اگرچه خیلی از کاربران اینترنتی، پرداخت اینترنتی را تجربه کرده اند، اما هنوز هم خیلی ها هستند که واقعا نمی دانند مفهوم پرداخت اینترنتی چیست و یا تصورات غلطی درباره پرداخت اینترنتی دارند.

مزایای پرداخت آنلاین

در دنیای امروز، همه جا سخن از تجارت الکترونیک است. شمار فروشگاه‌ها و رزرو های اینترنتی روز به روز بیشتر، اینترنت در دسترس‌تر و شوق خرید اینترنتی میـان مردم زیـادتر می‌شود. در این میـان نقش پرداخت اینترنتی پررنگ است. چرا که هم فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش زیادتری به این گونه پرداخت دارند.

برای پرداخت آنلاین می بایست بستری فراهم گـردد که جابه‌جایی پول در شبکه‌ بانکی به آسانی انجام گیرد. درگاه پرداخت اینترنتی این کار را انجام می دهد. فقط با کارت بانکی و درگاه پرداخت اینترنتی، به آسانی می‌توان اقدام به پرداخت پول کرد.
پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین رزرو اتاق و سوئیت

حساب بانکی عضو شتاب
شما مي توانيد با داشتن حساب بانکی در یکی از بانک های عضو شبکه شتاب، کالا و خدمات مورد نظر خود را به شیوه آنلاين سفارش دهید و هزينه آن را به شیوه لحظه ای از حساب خود پرداخت کنيد. درگاه پرداخت آنلاين توانایی پرداخت با تمامي کارت هاي بانکي عضو شبکه شتاب را دارا مي باشد.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه